facebooktwittergoogle_plusredditpinterestmail

Buty:

Irregular Choice nie są marką wegańską, ale mają w nieskórzane buty. Co więcej, piszą na swojej stronie, że nie jest to działanie przypadkowe i nie wybrali tkaniny jedynie ze względów estetycznych. Stworzyli linię butów wegańskich wychodząc naprzeciw osobom, które nie chcą kupować produktów zawierających elementy pochodzenia zwierzęcego.

  wegańskie buty Irregular Choice, wegańska torebka Vendula London  wegańskie buty Irregular Choice, wegańska torebka Vendula London   

wegańskie buty Irregular Choice, wegańska torebka Vendula London - book cover, torebka-książka  wegańskie buty Irregular Choice, wegańska torebka Vendula London - torebka książka   

wegańskie buty Irregular Choice, wegańska torebka Vendula London

Torebka:

 O Vendula London produkującej nieskórzane torebki pisałam już wcześniej. Ich wyróżniające się wzory a przede wszystkim programowe niewykorzystywanie materiałów pochodzenia zwierzęcego zachwycają mnie od ponad roku. Entuzjazmem zarażam też znajomych i rodzinę. Ostatnio moja bratowa zakochała się w torebce-książce, którą ochoczo wykorzystałam w tej sesji. 

Vendula Large Book Cover Clutch Bag z napisem Don’t judge a book by its cover – „nie oceniaj książki po okładce”.

wegańskie buty Irregular Choice, wegańska torebka Vendula London

torebka Vendula London - Book Cover Clutch Bag, torebka-książka torbka-książka Vendula London Book Cover Clutch Bag

Na stronie Vendula London możecie zobaczyć jak różnorodne są ich projekty i zrobić zakupy. Dla osób mieszkających w Polsce polecałam wizytę w sklepie Me’amoore w Warszawie przy ulicy Mokotowskiej 26 oraz ich sklep internetowy(niestety wybór jest mocno ograniczony). 

Moja ulubiona seria Vendula London:

Vendula London wegańskie torebki, the one with the cats cafe

Vendula London wegańskie torebki

nieskórzana torebka Vendula London cupcake

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestmail