facebooktwittergoogle_plusredditpinterestmail

W sieciówkach bez problemu można kupić torebkę nieskórzaną, która świetnie pasuje do codziennego stroju. Jednak ostatnio poszukiwałam czegoś na bardzo specjalną okazję i nie było łatwo.

Miałam w pamięci sklep, który mijałam ze znajomymi, gdy przyjechali odwiedzić mnie w Brukseli. Mimo, że szliśmy do baru, a jak wiadomo nikt się nie ociąga kiedy w grę wchodzi piwo, jedna z wystaw sklepowych przykuła naszą uwagę i zatrzymaliśmy się na chwilkę, by przyjrzeć się kolorowym torebkom.

Przypomniałam sobie o tej wystawie przy moich poszukiwaniach. Odtworzyłam naszą drogę do piwa, weszłam do sklepu, przed którym się wtedy zatrzymaliśmy i zobaczyłam torebkę idealną. Pozostała jeszcze jedna kwestia – drżącym głosem (nie tylko dlatego, że ćwiczyłam mój francuski, ale przede wszystkim obawiając się wielkiego rozczarowania) zapytałam z jakiego materiału wykonana jest torebka. Jakaż radość! Torebka nie była skórzana!

Ja w kawiarni z wegańską torebka

Zdjęcie w stylu vintage w kawiarni z torebką i portfelem Vendula London

Zdjęcie w kawiarni w stylu vintage z torebką Vendula London

Nie lubię kupować rzeczy jedynie na specjalne okazje, które mogę nosić tylko kilka razy w roku. Dlatego cieszę się, że moja torebka z pieskiem świetnie sprawdziła się na weselu, ale też towarzyszy mi podczas weekendowych spacerów.

Torebka Vendula London z tworzywa syntetycznego na miejskiej plaży

Torebka ze skóry ekologicznej Vendula London w słońcu

Tak polubiłam moją cupcake’ową torebkę, że zdecydowałam się dokupić do niej portfel. Nawet gdy nie zabieram ulubionej torebki, portfel towarzyszy mi każdego dnia i wywołuje uśmiech na mojej twarzy za każdym razem gdy go wyjmuję.

CAFE-B-1Postanowiłam także zainteresować się skąd pochodzą moje nowe nabytki. Vendula London produkuje nietuzinkowe torebki, plecaki, pokrowce na telefony, futerały na okulary, kosmetyczki. Ich wzory są kolorowe i bardzo oryginalne. Zdecydowanie moim faworytem jest seria pokazująca scenki z kawiarni i sklepów, w których, ku mojej radości, dużo jest psów i kotów. I oczywiście – rzecz najważniejsza – wszystkie produkty robione są materiałów przyjaznych zwierzętom.

Na stronie Vendula London możecie zobaczyć jak różnorodne są ich projekty i zrobić zakupy. Jednak dla osób mieszkających w Polsce polecałabym wizytę w sklepie Me’amoore w Warszawie przy ulicy Mokotowskiej 26 lub skorzystanie z ich sklepu internetowego (choć niestety wybór jest mniejszy niż na stronie Venduli). 

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestmail